Unidataz s.r.o.
Kontejnerová čerpací stanice

Novinky

Veškeré novinky ze světa čerpacích stanic a nových systémů.

Přestavba a modernizace starých výdejních stojanů a výdejních zařízení.

6.8.2020

Společnost UNIDATAZ s.r.o. přichází na trh s řešením, které ideálně spojuje požadavek pro 100% kontrolu výdeje PHM s nízkými náklady na přestavbu výdejního stojanu.
V maximální míře je zachován vlastní výdejní stojan s hydraulickými komponenty a stávající počítadlo je nahrazeno samoobslužným čipovým systémem UNICARD®x GLOBAL. Kartový terminál je vybaven LTE modemem s ON-LINE přenosem dat o čerpání a s ON-LINE ověřováním tankovacích čipů v centrálním systému UniCENTRUM. Jedinou starostí provozovatele čerpací stanice je pořízení SIM karty pro přenos dat. Celý systém výdeje PHM a to i na libovolném počtu čerpacích stanic spravuje na WWW rozhraní systému UniCENTRUM z libovolného místa na světě. Náklady na přestavbu, pořízení a provoz samoobslužného výdeje PHM garantují rychlou návratnost investice. Samoobslužný systém UNICAR®x GLOBAL je možné využít nejen pro přestavby starých výdejních stojanů, ale je možné ho použít pro jakýkoliv systém výdeje PHM s požadavkem na zavedení samoobslužného systému.

Přestavba a modernizace starých výdejních stojanů
Přestavba a modernizace starých výdejních stojanů
Přestavba a modernizace starých výdejních stojanů
Přestavba a modernizace starých výdejních stojanů

Země živitelka

20.8.2019

Navštivte nás na výstavě Země živitelka, která se koná od 22.8.2019 do 27.8.2019.
Společnost UNIDATAZ s.r.o. naleznete tradičně na volné ploše 702 u pavilonu Z.
Těšíme se na Vaši návštěvu a rádi Vám nabídneme kompletní technologii pro veřejné i neveřejné čerpací stanice:

  • výdejní stojany PHM
  • výdejní stojany pro výdej AdBlue a vody do ostřikovačů (WSE)
  • plnicí stojany CNG
  • samoobslužné kartové a platební terminály UNICARD ®
  • systém FuelPAY® pro platbu mobilním telefonem
  • řídicí a pokladní systém UniPOS ®
  • systém UniGUARD ® pro monitorování provozu technologie
  • systém UniCENTRUM pro řízení sítě čerpacích stanic s obsluhou přes WWW rozhraní
  • systémy kontinuálního měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM+USTD II
  • skladovací nádrže na PHM, přestřešení, úkapové jímky

UNITI expo 2018

30.4.2018
UNITI

Společnost UNIDATAZ s.r.o. bude prezentovat své výrobky a řešení na nejprestižnější akci v oblasti technologie čerpacích stanic - výstavě UNITI expo, která se koná od 15. do 17. května v německém Stuttgartu.
Najdete nás na stánku našeho významného partnera - společnosti TATSUNO EUROPE a.s. v Hale 5, stánek C20.
Těšíme se na Vaši návštěvu.


Pavel Libich

Naše společnost UNIDATAZ s.r.o. se opět zúčastnila Mezinárodního veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO 2018

7.3.2018

TECHAGRO 2018
Společnost UNIDATAZ s.r.o. představila své výrobky a služby na tradičním mezinárodním veletrhu zemědělské techniky TECHAGRO, který se konal na výstavišti v Brně ve dnech 8.-12.4.2018.
Prezentace byla zaměřená na výdejní stojany tuzemských výrobců s integrovaným kartovým terminálem UNIDATAZ, které jsou nejvhodnějším řešením pro samoobslužné čerpací stanice. Součástí prezentace byly i komplexní řídicí a pokladní systém pro čerpací stanice UniPOS®, systémy pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM609, samoobslužné platební terminály UNICARD® a systémy pro centrální správu čerpacích stanic UniCENTRUM.
Novinkou v produkci naší společnosti UNIDATAZ je platba mobilním telefonem – systém FuelPAY®.
Provozovatelé samoobslužných čerpacích a plnicích stanic ocení napojení na dohledové centrum UniGUARD24®, které zabezpečí 100% kontrolu nad výdejní a skladovací technologií.
Pavel Libich
obchodní ředitel

EkoAuto 2018

2.3.2018

Společnost UNIDATAZ bude prezentovat na výstavě EkoAuto 2018 samoobslužný platební terminál UNICARD77 pro platby na plnicích a čerpacích stanicích.
Výstava se koná ve dnech 8.-10. března 2018 na Výstavišti Černá Louka v Ostravě.
Více informací naleznete na: http://cerna-louka.cz/cs/ekoauto-2018

Srdečně Vás zveme na tuto výstavu a těšíme se na Vaši návštěvu.

FuelPAY®

21.10.2017

Byla spuštěna nová stránka FuelPAY věnovaná řešením společnosti UNIDATAZ v oblasti plateb přes mobilní telefony.

Změna sídla firmy

10.10.2017

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám oznámit změnu sídla společnosti UNIDATAZ s.r.o.. S účinností od 9.10.2017 je nová korespondenční a fakturační adresa:
UNIDATAZ s.r.o. Průmyslová 3601/7 669 02 Znojmo
Ostatní identifikační údaje zůstávají beze změny.

Přátelské setkání s obchodními partnery

26.09.2017

Společnost UNIDATAZ s.r.o. uspořádala 7.9.2017 ve spolupráci se společnostmi TATSUNO EUROPE a.s. a TRASO s.r.o. pro zákazníky a obchodní partnery z České republiky přátelské setkání.
Celá akce se uskutečnila v areálu Wellness hotel PANORAMA Blansko ****. Prezentace byla zaměřena na novinky v oblasti řídicích a pokladních systémů, samoobslužných platebních terminálů, hladinoměrů, výdejních stojanů, skladovacích nádrží na PHM a obecně na technologii pro skladování a výdej PHM.
Prezentace novinek naší společnosti se setkala s kladným ohlasem u zákazníků a v rámci neformálních diskuzí jsme zaznamenali množství podnětů a postřehů, které jistě využijeme v našem dalším rozvoji. Celý den proběhl v přátelské, uvolněné a konstruktivní atmosféře. Z ohlasů zákazníků a i podle našeho hodnocení se jednalo o velmi zdařilou a přínosnou akci.

Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy

Nová provozní budova společnosti UNIDATAZ otevřena.

25.09.2017

V úterý 5.9.2017 byla slavnostně otevřena nová provozní budova společnosti UNIDATAZ na adrese Průmyslová 3601/7, Znojmo. Stávající budova, ve které společnost sídlila, již byla nedostačující z provozních důvodů.
Nové prostory vznikly nákupem stávajícího objektu a jeho kompletní rekonstrukcí.
Provedená rekonstrukce zohledňuje jak současné a budoucí provozní požadavky naší společnosti, tak i náročné požadavky na funkčnost a estetiku vnitřních prostor a venkovního designu. V souladu s koncepcí společnosti UNIDATAZ je nutné zdůraznit, že opravou stávající budovy jsme výrazně přispěli k návratu této lokality do standardního užívání a ke zkrášlení této oblasti. Součástí slavnostního otevření bylo i slavnostní setkání s realizátory tohoto projektu a se všemi zaměstnanci společnosti.
Nové prostory výrazně vylepšují pracovní prostředí našich pracovníků a jistě i naši zákazníci ocení nové prostorné a funkční zázemí společnosti UNIDATAZ. Poděkování patří nejenom dodavatelským společnostem, ale hlavně zaměstnancům, kteří se zásadně podílí na rozvoji společnosti UNIDATAZ s.r.o.

Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy
Otevření nové provozní budovy

Hodnotíme další ročník výstavy Země živitelka.

5.09.2017

SSpolečnost UNIDATAZ se již tradičně zúčastnila na 44. ročníku výstavy Země živitelka, která se konala od 24.8. do 29.8.2017.
Oproti jiným ročníkům jsme zaznamenali zvýšený zájem zákazníků nejenom o výdejní stojany na naftu a ostatní produkty PHM, ale i o výdejní stojany provozních kapalin jako je AdBlue a voda do ostřikovačů (WSE).
Zákazníkům jsme prezentovali výdejní stojany PHM typu CARD s integrovaným kartovým (čipovým) systémem, samoobslužné platební terminály UNICARD®, pokladní a řídicí systémy UniPOS® a magnetostrikční hladinoměry se zobrazovací jednotkou PLM.
Zájem byl rovněž o kovové dvouplášťové skladovací nádrže na naftu, benzin i AdBlue.
Naši zákazníci ocenili i novinku v našem sortimentu a to mobilní čerpací agregát.
Děkujeme všem zákazníkům a partnerům za návštěvu na našem stánku a jsme rádi za Vaši přízeň .

Karty společnosti CCS-akceptace na samoobslužných platebních terminálech UNICARD®.

29.07.2017

Spolupráce se společností CCS byla završena pilotní instalací nového řešení samoobslužné akceptace karet CCS na platebních terminálech UNICARD® společnosti UNIDATAZ. V současné době se připravuje instalace na dalších pěti čerpacích a plnicích stanicích. Výhodou našeho nového řešení oproti stávajícímu je přímé ověřování karet CCS u vydavatele – společnosti CCS s vyloučením všech prostředníků. Předpokládáme, že v důsledku zjednodušení autorizace a i v důsledku vstřícné cenové politiky společnosti CCS budou další čerpací stanice s technologií UNIDATAZ s možností akceptace karet CCS rychle přibývat.

UNIDATAZ s.r.o. - 20 let od založení společnosti

14.06.2017

V nedávné době oslavila společnost UNIDATAZ 20. výročí založení. Oslava proběhla v reprezentativních prostorách hotelu PREMIUM ve Znojmě.
Ředitel společnosti přiblížil historii jejího vzniku, následný vývoj, největší úspěchy i současný personální a ekonomický stav.
Historie UNIDATAZ začíná 26.5.1997 zápisem do obchodního rejstříku. Pět společníků se dohodlo na podmínkách podnikání, jehož hlavním předmětem byl vývoj, výroba a servis elektroniky pro čerpací stanice a také montáž a servis zabezpečovacích systémů. Sídlo bylo zpočátku v pronajatých prostorách ve Znojmě, Na Kolbišti 2. V okamžiku založení tu pracovalo 10 zaměstnanců. Od samého počátku byl kladen důraz na vývoj systémů pro oblast automatické evidence skladování a výdeje pohonných hmot. Významným partnerem od této doby je výrobce výdejních stojanů ADAST. Obchodní aktivity se soustředily zejména na Českou a Slovenskou republiku, postupně se dařilo některá řešení prosadit i v jiných zemích, jako jsou Polsko, Litva, Německo, Chorvatsko, Srbsko, Rumunsko a Ruská federace. Významným mezníkem bylo navázání spolupráce s dalším tuzemským výrobcem výdejních stojanů, společností TATSUNO. Další rozvoj z pohledu personálního a obchodního vyvolal nutnost přesunu společnosti do vlastních prostor na adresu Palliardiho 23, Znojmo, které byly upraveny pro aktuální potřeby a po několika letech za plného provozu rekonstruovány a dostavěny do současné podoby.
Mezi významné projekty, které naše společnost získala a provozuje je, patří technologie sledování pohybu pohonných hmot u společnosti EUROVIA a technologie evidence výdeje PHM v síti plnicích stanic CNG. Centrální systém jednotné CNG karty spravuje společnost UNIDATAZ pro plynárenské společnosti a majitele plnicích stanic od roku 2007. Za dvacet let činnosti se počet zaměstnanců zvýšil na 24 a stávající prostory se staly opět nevyhovujícími. V roce 2015 byl zakoupen nový podnikatelský objekt na ulici Průmyslová 7, Znojmo. Po ukončení celkové rekonstrukce bude sídlo společnosti přemístěno a nové prostory poskytnou dostatečné kapacitní a reprezentativní prostory pro další činnost společnosti včetně zásadního zlepšení pracovních podmínek zaměstnanců.
Technologie vyvinuté společností UNIDATAZ využívá více než tisíc neveřejných a veřejných čerpacích stanic. Po celých uplynulých 20 let usilujeme o maximální spokojenost zákazníků a spolupracujících organizací.
Rádi bychom i v následujících letech vycházeli zákazníkům vstříc vysokou kvalitou provedené práce a lidským přístupem v oblastech podnikatelských aktivit jako je doprava, logistika, výroba, zemědělství, distribuce pohonných hmot a nových zdrojů energie pro dopravní prostředky na čerpacích a plnicích stanicích.
Prioritou dobře fungující společnosti jsou naše lidské zdroje, kterých si velmi vážíme a snažíme se vytvářet veškeré podmínky pro jejich lidský a vědomostní rozvoj.

20 let firmy
20 let firmy
20 let firmy
20 let firmy

UniGUARD24 - dohledové centrum technologie UNIDATAZ

14.06.2017

Provozovatelé technologie UNIDATAZ zvláště u samoobslužných a neveřejných čerpacích stanic spoléhají na dohledové centrum - systém UniGUARD24
Provozovatelé čerpacích stanic začínají spoléhat na automatický monitoring stavu technologie čerpacích stanic PHM. Zvláště u čerpacích stanic, kde není trvalá obsluha je ekonomickou nutností rychle reagovat na provozní stavy, které znemožňují řádný provoz technologie výdeje PHM. Problémy způsobí výpadek napájení, výpadek konektivity k internetu a samozřejmě i například pokud dojde termopapír v tiskárně dokladů samoobslužného platebního terminálu UNICARD ®. Důsledkem je úplné přerušení provozu čerpací stanice či provozní problémy spojené např. s vydáním daňového dokladu či se zaúčtováním EET.
Pokud nechcete spoléhat na náhodu, využijete služeb dohledového centra technologie UNIDATAZ. UniGUARD24 je služba provozovaná společností UNIDATAZ, která zajistí automatický monitoring stavu technologie čerpací a plnicí stanice, tedy platebních terminálů UNICARD®, řídicích a informačních systémů UniPOS a výdejních stojanů PHM. Uživatel systému má na webovém rozhraní systému UniGUARD24 přístup ke všem provozním a chybovým hlášením v libovolné historii provozu technologie. Ale hlavně systém UniGUARD24 disponuje systémem aktivního hlášení požadovaných událostí pomocí emailu a pomocí SMS.
Nastavení služby je možné ovlivňovat ze strany uživatele.
Služba dohledového centra je důležitým doplňkem pro provozovatele čerpacích a plnicích stanic. Včasná informace o stavu technologie umožní rychlou reakci a nápravu případného nežádoucího stavu.
Pokud chcete vědět, co se na Vaší čerpací stanici děje a zda-li Vaše čerpací stanice pracuje jak má, pořiďte si dohledové centrum technologie UNIDATAZ - UniGUARD24.

Mezinárodní veletrh IDET 2017 Brno

5.5.2017

Společnost UNIDATAZ s.r.o. představí své výrobky a služby na tradičním Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET v Brně, který se koná ve dnech 31.5. – 2.6.2017. Souběžně s veletrhem IDET se koná Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb PYROS a Mezinárodní veletrh bezpečnostní techniky a služeb ISET.
Naši společnost naleznete na volné ploše P, stánek společnosti TRASO s.r.o. - 011.
Prezentace bude zaměřena na výdejní stojany tuzemských výrobců s integrovaným kartovým terminálem, které jsou nejvhodnějším řešením pro samoobslužné čerpací stanice PHM. Součástí prezentace bude i komplexní řídicí, pokladní a informační systém pro čerpací stanice UniPOS, systémy pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM609, samoobslužné platební terminály UNICARD® pro bezobslužné čerpací stanice a systémy pro centrální správu čerpacích stanic UniCENTRUM.
Naši odborníci rovněž poskytnou veškeré informace k technologii a výstavbě čerpacích stanic včetně samoobslužných kontejnerových čerpacích stanic. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Elektronická evidence tržeb - EET

21.09.2016

Řešení EET v řídících a pokladních systémech UNIDATAZ
Elektronická evidence tržeb -EET (PDF)

Země živitelka 2016 České Budějovice

23.08.2016

Zůčastnili jsme se výstavy Země živitelka, která se konala od 25.8.2016 do 30.8.2016.
Děkujeme za Vaši návštěvu a přízeň.

UNITI expo 2016

18.05.2016

UNITI expo 2016 Společnost UNIDATAZ s.r.o. prezentovala své výrobky a řešení na nejprestižnější akci v oblasti technologie čerpacích stanic - výstavě UNITI expo, která se konala od 14. do 16. června v německém Stuttgartu.

Ing. Pavel Libich
obchodní ředitel

Mezinárodní veletrh zemědělské techniky Techagro

3.03.2016

Společnost UNIDATAZ s.r.o. představila své výrobky a služby na tradičním mezinárodním veletrhu zemědělské techniky Techagro, která se konala na výstavišti v Brně ve dnech 3.-7.4.2016. Prezentace byla zaměřena na výdejní stojany tuzemských výrobců s integrovaným kartovým terminálem, které jsou nejvhodnějším řešením pro bezobslužné čerpací stanice. Součástí prezentace bude i komplexní řídicí, pokladní a informační systém pro čerpací stanice UniPOS, systémy pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích PLM609, samoobslužné platební terminály UNICARD pro bezobslužné čerpací stanice a systémy pro centrální správu čerpacích stanic.
Naši odborníci rovněž poskytnou veškeré informace k technologii a výstavbě čerpacích stanic včetně samoobslužných kontejnerových čerpacích stanic.

Ing. Pavel Libich
obchodní ředitel

Země živitelka České Budějovice

24.08.2015

Navštivte nás na výstavě Země živitelka, která se koná od 27.8.2015 do 1.9.2015.
Volná plocha 702 u pavilonu Z.

Platební terminál UNICARD III

13.05.2015
S Odrovice u Pohořelic

uvedení do provozu platebního terminálu UNICARD III s akceptací lokálních a bankovních karet, včetně akceptace hotovosti na ČS Odrovice u Pohořelic

Kontejnerová stanice Sedlčany

12.05.2015
KM Racing Sedlčany

uvedení do provozu kontejnerové čerpací stanice KM Racing Sedlčany

PLM 609

11.05.2015

nová jednotka pro řízení hladinoměrů PLM609 ve standardní produkci PLM 609

Nové čtečky

10.05.2015

nové čtečky a čipy dalekého dosahu UHF pro dálkovou identifikací vozidel při čerpání více>>

Nové www rozhraní

01.04.2015

spuštěna nová verze www rozhraní systému Unicentrum pro centrální správu a řízení čerpacích stanic

NOVINKY

Kontejnerové bezobslužné stanice více >>

KONTAKT

UNIDATAZ s.r.o.
Průmyslová 3601/7
669 02 Znojmo, Česká republika
tel.: +420 515 225 257
info@unidataz.cz

POSLÁNÍ MAILU

Pokud nám budete chtít poslat dotaz, poptávku či něco jiného využijte náš formulář

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. O cookies